កិច្ចប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងអធិការកិច្ចលើកដំបូង ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច កាលពីថ្ងៃទី១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ វីដេអូ ០១/០៩/២០២៣14/12/2023 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច បានចាប់ផ្តើមជួបប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំទទួលបន្ទុក ១០/១០/២០២៤05/12/2024
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានទទួលស្វាគមន៍ និងពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម ទីប័រ បាឡុកឌី (Tibor BALOGDHDI) ឯកអគ្គរដ្ឋទូតហុងគ្រីប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងសហការី នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ថ្ងៃទី២៨ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ ២៨/០៥/២០២៤05/06/2024
ពិធីធ្វើតេស្តរហ័សរកសារធាតុញៀនសម្រាប់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្រ្តីរាជការក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច កាលពីថ្ងៃទី២១ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ២១/០៦/២០២៤24/06/2024
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ អញ្ជើញដឹកនាំថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្រ្តីរាជការក្រសួងអធិការកិច្ច សម្ភោធស្លាកថ្មីទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ចំថ្ងៃទី៩ វិច្ឆិកា ២០២៣ ទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ ខួបលើកទី៧០ ០៩/១១/២០២៣14/12/2023