វេទិកាពិភាក្សា លើប្រធានបទ «អធិការកិច្ចក្នុងបរិបទកំណែទម្រង់» ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ដោយមានការសម្របសម្រួលពី លោក ពុយ គា ប្រធានក្លិបអ្នកកាសែតកម្ពុជា ថ្ងៃទី៤ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៤។ វីដេអូ ០៤/០១/២០២៤10/01/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
គណៈប្រតិភូក្រសួងអធិការកិច្ច ដឹកនាំដោយ លោកជំទាវ វី ស្រីពៅ រដ្ឋលេខាធិការ បានសហការជាមួយរដ្ឋបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី រយៈពេលចំនួន ២ថ្ងៃ ចុះអប់រំផ្សព្វផ្សាយច្បាប់ស្តីការត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀន ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋ និងសិស្សចំនួនប្រមាណជាង ៨០០នាក់ ៣០/០៧/២០២៤06/08/2024
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ លោកស្រី Meloney C.Lindberg ប្រធានអង្គការមូលនិធិអាស៊ីប្រចាំកម្ពុជា (Asian Foundation) នារសៀលថ្ងៃទី១៧ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ១៧/១១/២០២៣14/12/2023
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ចបានបន្តជួបប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំទទួលបន្ទុកនៃនាយកដ្ឋាន ១៧/១០/២០២៤05/12/2024