សារលិខិតថ្វាយព្រះពរ សូមក្រាបបង្គំទូលថ្វាយ ព្រះករុណាព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសដ៏មហានក្ខត្តឫក្សមង្គលថ្លៃថ្លាឧត្តុង្គឧត្តមប្រកបដោយក្តីសោមនស្សរីករាយ នៃព្រះរាជពិធីចម្រើនព្រះជន្ម ព្រះករុណាជាអម្ចាស់ជីវិតលើត្បូង ជាទីគោរពសក្ការៈដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត គម្រប់ព្រះជន្ម ៧១ព្រះវស្សា យាងចូល ៧២ព្រះវស្សា ដែលនឹងប្រព្រឹត្តទៅនាថ្ងៃទី១៤ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ខាងមុខនេះ សេចក្តីជូនដំណឹង ១៤/០៥/២០២៤15/05/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
សារលិខិតជូនពរ សូមគោរពជូន ឯកឧត្តមកិត្តិនីតិកោសលបណ្ឌិត ប៊ិន ឈិន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសដ៏ប្រសើរថ្លៃថ្លាប្រកបដោយក្តីសោមនស្សរីករាយនៃថ្ងៃចម្រើនអាយុវឌ្ឍនមង្គលគម្រប់ ៧៤ ឈានចូល ៧៥ឆ្នាំ ១៧/០៨/២០២៤
សារលិខិតជូនពររបស់ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច គោរពជូន សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសថ្ងៃចម្រើនអាយុវឌ្ឍនមង្គល ១៨/១០/២០២៤21/10/2024
សេចក្តីជូនដំណឹងស្ដីពីការប្រុងប្រយ័ត្នចំពោះករណីមានជនខិលខូចបានក្លែងបន្លំបង្កើតគណនីតេឡេក្រាមដោយប្រើឈ្មោះ និងរូបថត ឯកឧត្ដម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច ២៨/០៨/២០២៤29/08/2024
សារលិខិត គោរពជូនពរ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អគ្គស្នងការសមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល២០២៥ ៣០/១២/២០២៤07/01/2025
សារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជីវ កេង ប្រធានតុលាការកំពូលក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាទីគោរពដ៍ខ្ពង់ខ្ពស់ ០១/០១/២០២៤11/01/2024
សេចក្ដីប្រកាសព័ត៌មាន ស្ដីពី លទ្ធផលនៃជំនួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងាររវាង ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច និងឯកឧត្តម Zaheeruddin Babar Thaheem ឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋអ៉ីស្លាមប៉ាគីស្ថាន ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ២៨/០៤/២០២៥04/08/2025