កិច្ចប្រជុំអន្តរក្រសួងលើករណីភាពមិនប្រក្រតី នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ទេសចរណ៍ផ្សារភ្ជាប់នឹងធម្មជាតិ របស់លោកស្រី ស៊ឹង សុខអាង ស្ថិតនៅចំណុចជើងភ្នំ១៥០០ ក្នុងភូមិដីក្រហម ឃុំអន្លង់រាប ស្រុកវាលវែង ខេត្តពោធិ៍សាត់ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ ថ្ងៃទី២៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ វីដេអូ ២៣/០២/២០២៤26/02/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ផ្សាយផ្ទាល់ : ពិធីបើក សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ០៨/០៥/២០២៥08/05/2025
ថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ដ្រីរាជការគ្រប់លំដាប់ថ្នាក់ នៃក្រសួងអធិការកិច្ច បានសម្តែងនូវការអបអរសារទរ និងគាំទ្រយ៉ាងពេញទំហឹងតាមរយៈ ការវាយជួង ទូងស្គរ និងវាយឃ្មោះក្នុងព្រឹត្តិការណ៍ជាប្រវត្តិសាស្ត្រនៃពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ «ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ» កាលពីថ្ងៃទី៥ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៤ ០៥/០៨/២០២៤10/08/2024
ពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី ជាមួយឯកឧត្តម លោកជំទាវ ឯកអគ្គរាជទូត និងអតីតឯកអគ្គរាជទូត នៅតាមបណ្តាប្រទេសនានាក្នុងទ្វីបអឺរ៉ុប ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងាររៀបចំអង្គការចាត់តាំងយុវជនគណបក្សប្រចាំទ្វីបអឺរ៉ុប តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានយុវជនគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាថ្នាក់កណ្តាលនៅភោជនីយដ្ឋាន Topaz ថ្ងៃទី២៧ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ ២៧/០៣/២០២៤02/04/2024