ពិធីចម្រើនព្រះបរិត្ត អបអរសាទរពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិខ្មែរ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ គ្រឹស្គសករាជ ២០២៤ នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ និងលោកជំទាវ សុង ធីតា វីដេអូ ១៣/០៤/២០២៤24/04/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ លោក Wood Huang ប្រធានក្រុមហ៊ុនតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស Hi-Park និងសហការី កាលពីថ្ងៃទី៥ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ នៅទីស្ដីការក្រសួង ០៥/០៣/២០២៤06/03/2024
កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាស្តីពីការងារអធិការកិច្ចជាមួយអង្គភាពអធិការកិច្ច តាមក្រសួង ស្ថាប័ន ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ថ្ងៃទី៩ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៤ នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ០៩/០៤/២០២៤24/04/2024
សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន ស្តីពី លទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ចផ្លូវការរបស់ ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច នៅសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម ចាប់ពីថ្ងៃទី៩ ដល់ថ្ងៃទី១៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ ១៩/០៦/២០២៤