ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីបូជាទៀនធូបសុំសេចក្តីសុខចម្រេីន នាឱកាសដែលឯកឧត្តមចូលកាន់តំណែងជារដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ឯកឧត្ដមរដ្ឋមន្ត្រី ២៣/០៩/២០២៤ FacebookXEmailLinkedIn ភ្នំពេញ, ថ្ងៃទី២៣ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ – ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីបូជាទៀនធូបសុំសេចក្តីសុខចម្រេីន នាឱកាសដែលឯកឧត្តមចូលកាន់តំណែងជារដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច នៅទីស្ដីការក្រសួង។ FacebookXEmailLinkedIn
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ បាននាំយកទៀនវស្សា ទេយ្យទាន ទេយ្យវត្ថុប្រគេនព្រះសង្ឃ នៅវត្តស្ទឹងត្រង់ ២៩/០៧/២០២៤
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលនិងសាកសួរសុខទុក្ខថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ត្រីរាជការនៃមន្ទីរអធិការកិច្ចខេត្តព្រះវិហារ។ ០៦/០៧/២០២៥11/07/2025
គណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ក្រសួងអធិការកិច្ច នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ អញ្ជើញបំពេញទស្សនកិច្ចសិក្សានៅក្រុមហ៊ុន Viettel ១០/០៦/២០២៤15/06/2024
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូក្រសួងបន្តចុះជួបសាកសួរសុខទុក្ខ ព្រមទាំងបាននាំយកអំណោយជាសម្ភារៈបរិក្ខារប្រើប្រាស់ គ្រឿងឧបភោគបរិភោគចែកជូនបងប្អូនដែលកំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺនៅមន្ទីរពេទ្យបង្អែក។ ១២/០៨/២០២៥18/08/2025
ពិធីធ្វើតេស្តរហ័សរកសារធាតុញៀនសម្រាប់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្រ្តីរាជការក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ២១/០៦/២០២៤23/06/2024
កិច្ចប្រជុំសម្របសម្រួលបញ្ចប់វិវាទដីធ្លី មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិផ្សារលិច សង្កាត់ ព្រែកព្នៅ ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ ០១/១១/២០២៣11/12/2023