ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ចបានបន្តជួបប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំទទួលបន្ទុកនៃនាយកដ្ឋាន វីដេអូ | ឯកសារ ២១/១០/២០២៤05/12/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ពលរដ្ឋជិត១០០គ្រួសារនៅតំបន់ទួលតាប៉ុក អរគុណអភិបាលខេត្តកំពង់ធំ ក្រសួងអធិការកិច្ច និងប្រមុខរាជរដ្ឋាភិបាល ដែលអនុញ្ញាតឱ្យម្ចាស់ស្ថានីយ បូមទឹកដាក់ប្រឡាយព្រះគន្លង-ព្រះស្នែង សង្គ្រោះស្រូវប្រាំងបានទាន់ពេល ០៦/០៤/២០២៤09/04/2024
ពិធីចុះកិច្ចព្រមព្រៀងស្តីពីការផ្គត់ផ្គង់ទឹករវាង លោក ហង់ សុគន្ធ ម្ចាស់ស្ថានីយបូមទឹក ប្រឡាយព្រះស្នែង និងប្រឡាយព្រះគន្លង ជាមួយតំណាងប្រជាពលរដ្ឋ ១២៥គ្រួសារ ដែលជាអ្នកទទួលការផ្គត់ផ្គង់ទឹកធ្វើស្រែ ស្ថិតក្នុងឃុំកំពង់គោ ស្រុកកំពង់ស្វាយ ខេត្តកំពង់ធំ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ ថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៤ ២៦/០១/២០២៤31/01/2024
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍ជាប្រវត្តិសាស្រ្តដើម្បីរំលឹកគុណដល់ឥស្សរជនជាអតីតរដ្ឋមន្រ្តី ដែលបានចូលរួមកសាងដឹកនាំបន្សល់ទុកស្នាដៃ និងកេរដំណែលជាច្រើនជូនដល់អ្នកជំនាន់ក្រោយ ក្នុងន័យរក្សាចាស់ បង្កើនថ្មី ១៨/០៣/២០២៤20/03/2024