សារលិខិត គោរពជូនពរ សម្ដេចមហារដ្ឋសភាធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល២០២៥ សេចក្តីជូនដំណឹង ៣០/១២/២០២៤07/01/2025 FacebookXEmailLinkedIn សារលិខិតរបស់ ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច គោរពជូនពរ សម្ដេចមហារដ្ឋសភាធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល២០២៥ FacebookXEmailLinkedIn
សេចក្ដីជូនដំណឹង ក្រសួងអធិការកិច្ច សូមជម្រាបជូន ឯកឧត្តម លោកជំទាវ លោក លោកស្រី ជាថ្នាក់ដឹកនាំ មន្រ្តីរាជការ និងសប្បុរសជនទាំងអស់ មេត្តាចូលរួមជួយឧបត្ថម្ភគាំទ្រ ជាថវិកា និងគ្រឿងឧបភោគបរិភោគតាមលទ្ធភាព ដើម្បីចូលរួមចំណែកការពារបូរណភាពទឹកដី ឈរលើស្មារតី សមរភូមិក្រោយគាំទ្រដល់សមរភូមិមុខ ២៧/០៦/២០២៥04/08/2025
សារលិខិតគោរពជូនពរ លោកជំទាវកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទំនាក់ទំនងជាមួយរដ្ឋសភា-ព្រឹទ្ធសភា និងអធិការកិច្ច ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីខ្មែរ ឆ្នាំថោះ ២០២៣ ០១/១១/២០២៣
សេចក្ដីជូនដំណឹង ស្ដីពី ការជ្រើសរើសនិស្សិតអាហារូបករណ៍ Chevening ថ្នាក់បរិញ្ញាបត្រជាន់ខ្ពស់ ទៅសិក្សានៅចក្រភពអង់គ្លេស ក្នុងឆ្នាំសិក្សា២០២៥-២០២៦ ២៦/១០/២០២៤28/10/2024