សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន ស្តីពី ពិធីប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រសម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុជូនគូភាគីវិវាទដីធ្លី មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិផ្សារលិច សង្កាត់ព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ ដំណឹងផ្សេងៗ | សេចក្តីជូនដំណឹង ០១/១២/២០២៣03/12/2023 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន ស្តីពីពិធីចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់គ្នារវាងក្រសួងអធិការកិច្ច និងក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ ស្តីពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការបណ្តុះបណ្តាលលើវិស័យការទូត និងទំនាក់ទំនងអន្តរជាតិ ១២/០៩/២០២៤15/09/2024
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពី ការចូលរួម «មូលនិធិកសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន» អនុលោមតាមសេចក្តីជូនដំណឹងរបស់ខុទ្ទកាល័យ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ពាក់ព័ន្ធនឹងការបង្កើតនូវ «មូលនិធិកសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន» និងក្នុងគោលបំណងដើម្បីចូលរួមចំណែកជាមួយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ក្នុងស្មារតីស្នេហាជាតិ និងសាមគ្គីភាពជាតិជាធ្លុងមួយសំដៅរក្សាបាននូវសុខសន្តិភាព អធិបតេយ្យភាព បូរណភាពទឹកដី ក៏ដូចជាចូលរួមជំរុញការអភិវឌ្ឍនៅតំបន់តាមព្រំដែនឱ្យកាន់តែមានវឌ្ឍភាព ២៩/០៨/២០២៤29/08/2024
សារលិខិតជូនពរ សូមគោរពជូន ឯកឧត្តមនាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការពារជាតិ ក្នុងឱកាសដ៏ប្រសើរថ្លៃថ្លាប្រកបដោយក្តីសោមនស្សរីករាយនៃថ្ងៃចម្រើនអាយុវឌ្ឍនមង្គល ៣០/០៨/២០២៤01/09/2024