ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូក្រសួងអធិការកិច្ច ចូលរួមក្នុងពិធីប្រគល់-ទទួលអំណោយសប្បុរសធម៌របស់ក្រសួងអធិការកិច្ច រួមមាន៖ អង្ករសែនក្រអូប (ស្រង៉ែ) ៨តោន, ទឹកបរិសុទ្ធវីតាល់ ១០០កេស, មីជាតិ ១០០កេស, និងទឹកស៊ីអ៊ីវ ១០០យួរ ជូនកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ក្នុងឱកាសអបអរសាទរខួបទី ១៦១ ទិវាពិភពលោកកាកបាទក្រហម និងអឌ្ឍចន្ទក្រម កាលពីថ្ងៃទី៧ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ វីដេអូ ០៧/០៥/២០២៤10/05/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ដឹកនាំក្រុមការងារក្រសួង តំណាងរាជរដ្ឋាភិបាល ចូលការពារសេចក្តីព្រាងច្បាប់ ស្តីពីការបង្កើតក្រសួងអធិការកិច្ច ចំពោះមុខគណៈកម្មការទី៤ នៃព្រឹទ្ធសភា ២០/០៩/២០២៣14/12/2023
ពិធីផ្សព្វផ្សាយ ស្ដីពីការអនុវត្តរបបសន្ដិសុខសង្គមផ្នែកថែទាំសុខភាពតាមរបបភាគទានដោយស្ម័គ្រចិត្ត សម្រាប់អ្នកក្នុងបន្ទុកសមាជិក ប.ស.ស. ជាមន្រ្តីសាធារណៈ ជូនដល់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្រ្តីរាជការក្រោមឱវាទក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច ថ្ងៃទី១៥ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ ១៥/០៣/២០២៤20/03/2024
នារសៀលថ្ងៃទី៦ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម Jacques PELLET ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសាធារណរដ្ឋបារាំងប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អមដោយលោកស្រី Sandrine BOUCHER នាយិកាទីភ្នាក់ងារបារាំងសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍន៍ប្រចាំនៅកម្ពុជា ១១/១១/២០២៣14/12/2023
ពិធីសម្តែងរបាំជូនពរ ឆៃយ៉ាំ និងរបាំត្រុដិ ដើម្បីជាកិច្ចបណេ្ដញនូវឧបទ្រពចង្រៃ ក្នុងឆ្នាំចាស់ និងទទួលយកសិរីសួស្តី ជ័យមង្គល និងវិបុលសុខក្នុងឆ្នាំថ្មី ជូនដល់ឯកឧត្តរដ្ឋមន្រ្តី និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្រ្តីរាជការទាំងអស់ នៃក្រសួងអធិការកិច្ច ១២/០៤/២០២៤24/04/2024