សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានស្តីពីលទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ចផ្លូវការរបស់ ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច នៅសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម ចាប់ពីថ្ងៃទី៩ ដល់ថ្ងៃទី១៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ សេចក្តីជូនដំណឹង ១៥/០៦/២០២៤17/06/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
សារលិខិតជូនពរ សូមគោរពជូន សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ ប្រធានព្រឹទ្ធសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី ជាទីគោរពដ៍ខ្ពង់ខ្ពស់ ០១/០១/២០២៤11/01/2024
សេចក្ដីជូនដំណឹង ក្រសួងអធិការកិច្ច នឹងរៀបចំសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ រយៈពេល២ថ្ងៃ ចាប់ពីថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ទី៨ ដល់ថ្ងៃសុក្រ ទី៩ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសណ្ឋាគាររ៉េស៊ីដង់សុខាភ្នំពេញ។ ០៦/០៥/២០២៥04/08/2025
សារលិខិតជូនពរ សូមគោរពជូន ឯកឧត្តម អ៊ុជ គឹមអន សមាជិកក្រុមប្រឹក្សាធម្មនុញ្ញ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ ឯកឧត្តម ជាទីគោរពដ៍ខ្ពង់ខ្ពស់ ០១/០១/២០២៤11/01/2024
សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានស្តីពីលទ្ធផលសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ១៣/០២/២០២៤15/02/2024
ក្រសួងអធិការកិច្ច សូមប្រកាសថ្កោលទោស និងប្រឆាំងដាច់អហង្ការ ចំពោះគម្រោងវាយប្រហារដោយដ្រូន ចូលភូមិគ្រឹះរបស់ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ១៤/០២/២០២៥19/02/2025