សារលិខិតរំលែកទុក្ខ ជូនចំពោះ អ្នកឧកញ៉ា ឈុន លាង បណ្ណាធិការ នៃធនាគារវឌ្ឍនៈ និងអ្នកឧកញ៉ា សំ អាង ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល នៃធនាគារវឌ្ឍនៈ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ សេចក្តីជូនដំណឹង ២២/០៧/២០២៤25/07/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
សារលិខិតជូនពរ សូមគោរពជូន ឯកឧត្តម កែវ ពុទ្ធរស្មី សមាជិកក្រុមប្រឹក្សាធម្មនុញ្ញ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ ឯកឧត្តម ជាទីគោរពដ៍ខ្ពង់ខ្ពស់ ០១/០១/២០២៤11/01/2024
សារលិខិតគោរពជូនពរ លោកជំទាវកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទំនាក់ទំនងជាមួយរដ្ឋសភា-ព្រឹទ្ធសភា និងអធិការកិច្ច ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីខ្មែរ ឆ្នាំថោះ ២០២៣ ០១/១១/២០២៣
ក្រសួងអធិការកិច្ច សូមគោរពជូនពរ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងជាប្រធានអាជ្ញាធរជាតិប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន ក្នុងឱកាសមហាជ័យមង្គលចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៦៥ឆ្នាំ ឈានចូល ៦៦ឆ្នាំ ១៨/០២/២០២៥19/02/2025