ពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី ជាមួយឯកឧត្តម លោកជំទាវ ឯកអគ្គរាជទូត និងអតីតឯកអគ្គរាជទូត នៅតាមបណ្តាប្រទេសនានាក្នុងទ្វីបអឺរ៉ុប ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងាររៀបចំអង្គការចាត់តាំងយុវជនគណបក្សប្រចាំទ្វីបអឺរ៉ុប តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានយុវជនគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាថ្នាក់កណ្តាលនៅភោជនីយដ្ឋាន Topaz ថ្ងៃទី២៧ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ វីដេអូ ២៧/០៣/២០២៤02/04/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ លោកជំទាវ Ülkü Kocaefe ឯកអគ្គរដ្ឋទូតតួកគី ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងសហការី នាព្រឹកថ្ងៃទី២៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៣ នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច។ ២៤/១២/២០២៣29/12/2023
ពិធីសំណេះសំណាលជាមួយនិវត្តជនក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមប្រធានបទ នំខ្មែរថែសន្តិភាព និងការជួបជុំរវាងថ្នាក់ដឹកនាំ មន្រ្តីរាជការ ជាមួយនិវត្តជនក្នុងពិធីបុណ្យភ្ជំបិណ្ឌ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ១៣/១០/២០២៣14/12/2023
ប្រសាសន៍របស់ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ ទាក់ទងទៅនឹងសមត្ថកិច្ចទទួលពាក្យបណ្ដឹង និងអង្កេតស្រាវជ្រាវរបស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ដែលសមត្ថកិច្ចនេះមិនសំដៅតែរឿងដីធ្លីប៉ុណ្ណោះទេ ជាក់ស្តែងក៏មានអានុភាពជាមួយនឹងបណ្តឹងបរិហារ និងបណ្តឹងតវ៉ាគ្រប់រូបភាពដែលឆ្លើយតបទៅជាមួយនឹងបេសកកម្មរបស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ក្នុងនោះក្រសួងអធិការកិច្ចមានសមត្ថកិច្ចពិនិត្យ និងដោះស្រាយជូន។ ១៨/០១/២០២៤
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច អនុញ្ញាតឱ្យ លោក ប៉ែន ស៊ីវុន (Pen Sivun) ប្រធានសមាគម HOME FOUNDATION និងលោក JAHN ARILD STRAY ប្រធានសមាគមន៍ CAMBODIAN AID ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ កាលពីថ្ងៃទី២៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ២៤/០៦/២០២៤29/06/2024
ជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងាររវាង ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ ជាមួយ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត Santo Darmosumarto ឯកអគ្គរដ្ឋទូតឥណ្ឌូនេស៊ីប្រចាំនៅកម្ពុជា ១១/០៩/២០២៤19/09/2024
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ចបានបន្តជួបប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំទទួលបន្ទុកនៃនាយកដ្ឋាន ១៧/១០/២០២៤05/12/2024