ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ទៅបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការនៅសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម រយៈពេល១សប្តាហ៍ ចាប់ពីថ្ងៃទី៩ ដល់ថ្ងៃទី១៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ វីដេអូ ១៣/០៦/២០២៤ FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ អនុញ្ញាតឱ្យ ឯកឧត្តម ម៉ាទីន វ៉ាវរ៉ា (MARTIN Vávra) ឯកអគ្គរដ្ឋទូតវិសមញ្ញ និងពេញសមត្ថភាព នៃសាធារណរដ្ឋឆែក ( Czech Republic) ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ១១/១១/២០២៣14/12/2023
សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន ស្តីពីលទ្ធផលនៃការសម្របសម្រួលករណីផ្គត់ផ្គង់ទឹកធ្វើស្រែ របស់អ្នកគ្រប់គ្រងស្ថានីយបូមទឹកប្រឡាយព្រះស្នែង និងប្រឡាយព្រះគន្លង ដែលមានទីតាំងស្ថិតក្នុងឃុំកំពង់គោ ស្រុកកំពង់ស្វាយ ខេត្តកំពង់ធំ ជាមួយតំណាងប្រជាពលរដ្ឋ ចំនួន ១២៥ គ្រួសារ។ ២៨/០១/២០២៤31/01/2024
ពិធីសម្តែងរបាំជូនពរ ឆៃយ៉ាំ និងរបាំត្រុដិ ដើម្បីជាកិច្ចបណេ្ដញនូវឧបទ្រពចង្រៃ ក្នុងឆ្នាំចាស់ និងទទួលយកសិរីសួស្តី ជ័យមង្គល និងវិបុលសុខក្នុងឆ្នាំថ្មី ជូនដល់ឯកឧត្តរដ្ឋមន្រ្តី និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្រ្តីរាជការទាំងអស់ នៃក្រសួងអធិការកិច្ច ១២/០៤/២០២៤24/04/2024
ពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រី្ត នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅសណ្ឋាគារសុខាភ្នំពេញ ថ្ងៃទី១៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ ១៣/០២/២០២៤14/02/2024