ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច អនុញ្ញាតឱ្យ លោក BART MEIJER ប្រធានក្រុមហ៊ុន Meijer Realty Partners “MRP” ពីប្រទេសហូឡង់ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ វីដេអូ ១៤/០៨/២០២៤19/08/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម Dominic Williams ឯកអគ្គរាជទូតនៃចក្រភពអង់គ្លេសប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងសហការី នៅថ្ងៃទី២១ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ នាទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ២១/១១/២០២៣13/12/2023
កិច្ចប្រជុំបន្ទាន់ដោះស្រាយពាក្យស្នើសុំអន្តរាគមន៍របស់ឈ្មោះ ហង់ សុគន្ធ តំណាងឱ្យឈ្មោះ សុខ មុន្នី និងឈ្មោះ ប៉េង ចន្ធី ពាក់ព័ន្ធនឹងការទិញផ្តាច់ស្ថានីយបូមទឹកឯកជន ចំនួន ១៩ ស្ថានីយ៍ នៅទូទាំងខេត្តកំពង់ធំ ថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នា២០២៤ នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច។ ០៨/០១/២០២៤15/01/2024
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ដឹកនាំក្រុមការងារក្រសួង តំណាងរាជរដ្ឋាភិបាល ចូលការពារសេចក្តីព្រាងច្បាប់ ស្តីពីការបង្កើតក្រសួងអធិការកិច្ច ចំពោះមុខគណៈកម្មការទី៤ នៃព្រឹទ្ធសភា ២០/០៩/២០២៣14/12/2023