ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងសំណេះសំណាលជាមួយមន្រ្តីបម្រើការងារនៅតាមនាយកដ្ឋាននានា នៃក្រសួងអធិការកិច្ច ឯកឧត្ដមរដ្ឋមន្ត្រី ២៣/០៩/២០២៤ FacebookXEmailLinkedIn ភ្នំពេញ, ថ្ងៃទី២៣ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ – ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងសំណេះសំណាលជាមួយមន្រ្តីបម្រើការងារនៅតាមនាយកដ្ឋាននានា នៃក្រសួងអធិការកិច្ច ប្រកបដោយស្នាមញញឹម និងភាពស្និទ្ធស្នាលជាទីបំផុត។ FacebookXEmailLinkedIn
កិច្ចប្រជុំថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងអធិការកិច្ចប្រចាំសប្តាហ៍ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ ១១/១២/២០២៣18/12/2023
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច បន្តជួបប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំទទួលបន្ទុកនៃនាយកដ្ឋានអធិការកិច្ចទី១ និងនាយកដ្ឋានអធិការកិច្ចទី២ ២២/១០/២០២៤23/10/2024
កិច្ចប្រជុំថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងប្រចាំសប្តាហ៍ ដើម្បីតាមដានត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងាររបស់គណៈកម្មការសម្រាប់ការរៀបចំសនិ្នបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ ព្រមទាំងស្តាប់របាយការណ៍សង្ខេប របស់នាយកដ្ឋានជំនាញ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ ២២/០១/២០២៤
កិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារឆ្នាំ២០២៣ របស់មន្ទីរទំនាក់ទំនងជាមួយរដ្ឋសភា-ព្រឹទ្ធសភា និងអធិការកិច្ច រាជធានី ខេត្ត ២៨/១២/២០២៣29/12/2023
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មាធិការគោលនយោបាយសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ ដើម្បីពិភាក្សា និងផ្តល់យោបល់លើសេចក្តីព្រាង ២៨/១០/២០២៥02/12/2025
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ អញ្ជើញដឹកនាំក្រុមការងារ ចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឧបាសក ហេង ស៊ីវ៉ារ៉ូ ហៅ គីមសាន ០៦/០៦/២០២៤07/06/2024