ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ចបានបន្តជួបប្រជុំជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំទទួលបន្ទុកនៃនាយកដ្ឋាន វីដេអូ | ឯកសារ ១៨/១០/២០២៤05/12/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
កិច្ចប្រជុំបន្ទាន់ដោះស្រាយពាក្យស្នើសុំអន្តរាគមន៍របស់ឈ្មោះ ហង់ សុគន្ធ តំណាងឱ្យឈ្មោះ សុខ មុន្នី និងឈ្មោះ ប៉េង ចន្ធី ពាក់ព័ន្ធនឹងការទិញផ្តាច់ស្ថានីយបូមទឹកឯកជន ចំនួន ១៩ ស្ថានីយ៍ នៅទូទាំងខេត្តកំពង់ធំ ថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នា២០២៤ នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច។ ០៨/០១/២០២៤15/01/2024
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញដឹកនាំក្រុមការងារក្រសួង ក្នុងនាមតំណាងរាជរដ្ឋាភិបាល ចូលការពារសេចក្ដីព្រាងច្បាប់ស្តីពីការបង្កើតក្រសួងអធិការកិច្ច នៅចំពោះមុខគណៈកម្មការនីតិកម្ម និងយុត្តិធម៌ ដឹកនាំដោយឯកឧត្តម អង្គ វង្ស វឌ្ឍនា ប្រធានគណៈកម្មការ និងគណៈកម្មការជំនាញរដ្ឋសភា នៅវិមានរដ្ឋសភា កាលពីព្រឹកថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ ០៨/០៩/២០២៣14/12/2023
ជំនួបសម្តែងការគួរសមរវាងឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច និងលោកជំទាវវេជ្ជបណ្ឌិត ដេវយ៉ានី ឧ. ឃូប្រ៊ាហ្គីដេ ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសាធារណរដ្ឋឥណ្ឌាប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ថ្ងៃទី២១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ ២១/០៩/២០២៣11/12/2023
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ លោកស្រី Charlotte RODIEN អនុប្រធានសមាគម Association Mission Stage Asie (AMS) នៅទីស្តីការក្រសួងអធិការកិច្ច ថ្ងៃទី២១ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ ២១/០២/២០២៤26/02/2024